KuponperestV2
27 Aralık Cumartesi · 15:00
Burnley
15:00Matchday 18
Everton

Kuponperest analizi

BUR%23Beraberlik%29EVE%48

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır veya berabere%77
Güven70/100Düşük riskModel uyumu 88%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Everton 1645, Burnley 1456.
  • Everton deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %47'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,00

Beklenen gol (dep.)

1,43

Toplam beklenen gol

2,43

En olası skor

1-1

%13

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%23
Güven64/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Burnley 1456, Everton 1645.
  • Burnley iç sahada oynadığı 14 maçın %7'ini kazandı, maç başına 1,07 gol attı.
  • Simülasyonların %28'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%29
Güven60/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1456 — 1645).
  • Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%48
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Everton 1645, Burnley 1456.
  • Everton deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %47'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%44
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,43 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,00, Everton 1,43).
  • Burnley son 30 maçta maç başına 0,95 gol attı, 2,04 gol yedi.
  • Everton son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %42'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%56
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,43 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,00, Everton 1,43).
  • Burnley son 30 maçta maç başına 0,95 gol attı, 2,04 gol yedi.
  • Everton son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • Burnley son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%50
Güven54/100Yüksek risk
  • Burnley son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Everton son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,43 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %48'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).
Burnley — Everton · Kuponperest