27 Ağustos Pazar · 14:00
Kuponperest analizi
BUR%23Beraberlik%27AVI%50
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%77
Güven68/100Orta riskModel uyumu 78%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Aston Villa 1691, Burnley 1456.
- Aston Villa deplasmanda oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı.
- Simülasyonların %50'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,18
Beklenen gol (dep.)
1,55
Toplam beklenen gol
2,73
En olası skor
1-1
%12
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven64/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Burnley 1456, Aston Villa 1691.
- Burnley iç sahada oynadığı 14 maçın %7'ini kazandı, maç başına 1,07 gol attı.
- Simülasyonların %25'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven65/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1456 — 1691).
- Simülasyonların %26'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven56/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Aston Villa 1691, Burnley 1456.
- Aston Villa deplasmanda oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı.
- Simülasyonların %50'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven62/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,73 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,18, Aston Villa 1,55).
- Burnley son 30 maçta maç başına 0,95 gol attı, 2,04 gol yedi.
- Aston Villa son 30 maçta maç başına 1,32 gol attı, 1,49 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven62/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,73 beklenen gol hesaplıyor (Burnley 1,18, Aston Villa 1,55).
- Burnley son 30 maçta maç başına 0,95 gol attı, 2,04 gol yedi.
- Aston Villa son 30 maçta maç başına 1,32 gol attı, 1,49 gol yedi.
- Burnley son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven59/100Orta risk
- Burnley son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Aston Villa son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,73 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %54'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).