1 Ocak Perşembe · 20:00
Kuponperest analizi
BRE%50Beraberlik%29THO%21
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır veya berabere%79
Güven69/100Düşük riskModel uyumu 90%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Brentford 1690, Tottenham Hotspur 1582.
- Brentford iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,87 gol attı.
- Simülasyonların %54'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,45
Beklenen gol (dep.)
0,78
Toplam beklenen gol
2,22
En olası skor
1-0
%16
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven48/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Brentford 1690, Tottenham Hotspur 1582.
- Brentford iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,87 gol attı.
- Simülasyonların %54'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven61/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1690 — 1582).
- Simülasyonların %28'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven67/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Tottenham Hotspur 1582, Brentford 1690.
- Tottenham Hotspur deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
- Simülasyonların %18'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven55/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,22 beklenen gol hesaplıyor (Brentford 1,45, Tottenham Hotspur 0,78).
- Brentford son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,33 gol yedi.
- Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,40 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %38'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven55/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,22 beklenen gol hesaplıyor (Brentford 1,45, Tottenham Hotspur 0,78).
- Brentford son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,33 gol yedi.
- Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,40 gol yedi.
- Brentford son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven52/100Yüksek risk
- Brentford son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Tottenham Hotspur son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,22 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %41'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).