13 Nisan Cumartesi · 15:00
Kuponperest analizi
BRE%47Beraberlik%26SUN%27
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi 0.5 üst%84
Güven70/100Düşük riskModel uyumu 91%
Neden?
- Brentford için beklenen gol: 1,72.
- İç sahada maç başına 1,87 gol üretiyor.
- Sheffield United deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.
Beklenen gol (ev)
1,72
Beklenen gol (dep.)
1,22
Toplam beklenen gol
2,94
En olası skor
1-1
%11
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven47/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Brentford 1690, Sheffield United 1620.
- Brentford iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,87 gol attı.
- Simülasyonların %55'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven64/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1690 — 1620).
- Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven59/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Sheffield United 1620, Brentford 1690.
- Sheffield United deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
- Simülasyonların %21'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven58/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,94 beklenen gol hesaplıyor (Brentford 1,72, Sheffield United 1,22).
- Brentford son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,33 gol yedi.
- Sheffield United son 30 maçta maç başına 1,48 gol attı, 1,29 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %53'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven58/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,94 beklenen gol hesaplıyor (Brentford 1,72, Sheffield United 1,22).
- Brentford son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,33 gol yedi.
- Sheffield United son 30 maçta maç başına 1,48 gol attı, 1,29 gol yedi.
- Brentford son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven60/100Orta risk
- Brentford son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Sheffield United son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,94 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %56'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).