KuponperestV2
6 Nisan Pazar · 16:00
Brentford
0-0Maç sonucu · İY 0-0
Chelsea

Kuponperest analizi

BRE%51Beraberlik%25CHE%24

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi 0.5 üst%86
Güven72/100Düşük riskModel uyumu 99%

Neden?

  • Brentford için beklenen gol: 1,94.
  • İç sahada maç başına 1,87 gol üretiyor.
  • Chelsea deplasmanda maç başına 1,71 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,94

Beklenen gol (dep.)

1,07

Toplam beklenen gol

3,01

En olası skor

1-1

%10

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%51
Güven41/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Brentford 1690, Chelsea 1675.
  • Brentford iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,87 gol attı.
  • Simülasyonların %59'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%25
Güven64/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1690 — 1675).
  • Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%24
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Chelsea 1675, Brentford 1690.
  • Chelsea deplasmanda oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı.
  • Simülasyonların %17'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%59
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,01 beklenen gol hesaplıyor (Brentford 1,94, Chelsea 1,07).
  • Brentford son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Chelsea son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,69 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %58'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%41
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,01 beklenen gol hesaplıyor (Brentford 1,94, Chelsea 1,07).
  • Brentford son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Chelsea son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,69 gol yedi.
  • Brentford son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%57
Güven56/100Orta risk
  • Brentford son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Chelsea son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,01 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %56'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).