KuponperestV2
3 Nisan Çarşamba · 19:30

Kuponperest analizi

BRE%40Beraberlik%27B&%33

En güçlü istatistiksel sinyal

3.5 alt%73
Güven67/100Orta riskModel uyumu 97%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 2,65 beklenen gol hesaplıyor (Brentford 1,49, Brighton & Hove Albion 1,16).
  • Brentford son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Brighton & Hove Albion son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 0,96 gol yedi.
  • Brentford son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Beklenen gol (ev)

1,49

Beklenen gol (dep.)

1,16

Toplam beklenen gol

2,65

En olası skor

1-1

%12

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%40
Güven52/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Brentford 1690, Brighton & Hove Albion 1745.
  • Brentford iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,87 gol attı.
  • Simülasyonların %45'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%27
Güven66/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1690 — 1745).
  • Simülasyonların %26'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%33
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Brighton & Hove Albion 1745, Brentford 1690.
  • Brighton & Hove Albion deplasmanda oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı.
  • Simülasyonların %28'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%50
Güven54/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,65 beklenen gol hesaplıyor (Brentford 1,49, Brighton & Hove Albion 1,16).
  • Brentford son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Brighton & Hove Albion son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 0,96 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %48'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%50
Güven54/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,65 beklenen gol hesaplıyor (Brentford 1,49, Brighton & Hove Albion 1,16).
  • Brentford son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Brighton & Hove Albion son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 0,96 gol yedi.
  • Brentford son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%52
Güven54/100Yüksek risk
  • Brentford son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Brighton & Hove Albion son 30 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,65 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %53'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).
Brentford — Brighton & Hove Albion · Kuponperest