9 Temmuz Salı · 18:00
Kuponperest analizi
BOU%44Beraberlik%32THO%23
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır veya berabere%77
Güven69/100Düşük riskModel uyumu 84%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Bournemouth 1671, Tottenham Hotspur 1533.
- Bournemouth iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 1,60 gol attı.
- Simülasyonların %44'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,43
Beklenen gol (dep.)
0,98
Toplam beklenen gol
2,41
En olası skor
1-1
%13
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven50/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Bournemouth 1671, Tottenham Hotspur 1533.
- Bournemouth iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 1,60 gol attı.
- Simülasyonların %44'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven52/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1671 — 1533).
- Simülasyonların %30'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven67/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Tottenham Hotspur 1533, Bournemouth 1671.
- Tottenham Hotspur deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
- Simülasyonların %26'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven53/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,41 beklenen gol hesaplıyor (Bournemouth 1,43, Tottenham Hotspur 0,98).
- Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,80 gol yedi.
- Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 0,92 gol attı, 1,65 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %43'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.
2.5 alt
Toplam gol
Güven53/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,41 beklenen gol hesaplıyor (Bournemouth 1,43, Tottenham Hotspur 0,98).
- Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,80 gol yedi.
- Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 0,92 gol attı, 1,65 gol yedi.
- Bournemouth son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven49/100Yüksek risk
- Bournemouth son 30 maçının %80'inde iki takım da gol attı.
- Tottenham Hotspur son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,41 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %51'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).