30 Eylül Pazartesi · 20:00
Kuponperest analizi
BOU%65Beraberlik%24SOU%12
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır veya berabere%88
Güven76/100Düşük riskModel uyumu 86%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Bournemouth 1718, Southampton 1366.
- Bournemouth iç sahada oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı, maç başına 1,63 gol attı.
- Simülasyonların %62'inde ev sahibi kazandı.
Beklenen gol (ev)
1,91
Beklenen gol (dep.)
0,72
Toplam beklenen gol
2,64
En olası skor
1-0
%14
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven56/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: Bournemouth 1718, Southampton 1366.
- Bournemouth iç sahada oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı, maç başına 1,63 gol attı.
- Simülasyonların %62'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven60/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1718 — 1366).
- Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven75/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Southampton 1366, Bournemouth 1718.
- Southampton deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
- Simülasyonların %14'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven59/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,64 beklenen gol hesaplıyor (Bournemouth 1,91, Southampton 0,72).
- Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,64 gol attı, 1,45 gol yedi.
- Southampton son 30 maçta maç başına 0,64 gol attı, 2,25 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %49'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven59/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,64 beklenen gol hesaplıyor (Bournemouth 1,91, Southampton 0,72).
- Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,64 gol attı, 1,45 gol yedi.
- Southampton son 30 maçta maç başına 0,64 gol attı, 2,25 gol yedi.
- Bournemouth son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven53/100Yüksek risk
- Bournemouth son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
- Southampton son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,64 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %43'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).