KuponperestV2
3 Aralık Pazar · 14:00
Bournemouth
2-2Maç sonucu · İY 1-1
Aston Villa

Kuponperest analizi

BOU%46Beraberlik%27AVI%27

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi kazanır veya berabere%73
Güven64/100Orta riskModel uyumu 87%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Bournemouth 1718, Aston Villa 1691.
  • Bournemouth iç sahada oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı, maç başına 1,63 gol attı.
  • Simülasyonların %50'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,57

Beklenen gol (dep.)

1,03

Toplam beklenen gol

2,61

En olası skor

1-1

%12

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%46
Güven51/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Bournemouth 1718, Aston Villa 1691.
  • Bournemouth iç sahada oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı, maç başına 1,63 gol attı.
  • Simülasyonların %50'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%27
Güven65/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1718 — 1691).
  • Simülasyonların %26'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%27
Güven62/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Aston Villa 1691, Bournemouth 1718.
  • Aston Villa deplasmanda oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı.
  • Simülasyonların %24'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%51
Güven54/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,61 beklenen gol hesaplıyor (Bournemouth 1,57, Aston Villa 1,03).
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,64 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Aston Villa son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%49
Güven54/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,61 beklenen gol hesaplıyor (Bournemouth 1,57, Aston Villa 1,03).
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,64 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Aston Villa son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • Bournemouth son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%55
Güven50/100Yüksek risk
  • Bournemouth son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • Aston Villa son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,61 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %54'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).
Bournemouth — Aston Villa · Kuponperest