3 Mayıs Cumartesi · 15:30
Kuponperest analizi
BMÖ%47Beraberlik%21T18%32
En güçlü istatistiksel sinyal
1.5 üst%88
Güven72/100Düşük riskModel uyumu 95%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 3,61 beklenen gol hesaplıyor (Borussia Mönchengladbach 2,21, TSG 1899 Hoffenheim 1,39).
- Borussia Mönchengladbach son 30 maçta maç başına 1,35 gol attı, 2,13 gol yedi.
- TSG 1899 Hoffenheim son 30 maçta maç başına 1,80 gol attı, 1,84 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %71'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.
Beklenen gol (ev)
2,21
Beklenen gol (dep.)
1,39
Toplam beklenen gol
3,61
En olası skor
2-1
%9
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven39/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Borussia Mönchengladbach 1543, TSG 1899 Hoffenheim 1639.
- Borussia Mönchengladbach iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,80 gol attı.
- Simülasyonların %57'inde ev sahibi kazandı.
- Son 5 karşılaşmada ortalama 4,80 gol atıldı (2-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven64/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1543 — 1639).
- Simülasyonların %20'i beraberlikle bitti.
- Son 5 karşılaşmada ortalama 4,80 gol atıldı (2-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven48/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: TSG 1899 Hoffenheim 1639, Borussia Mönchengladbach 1543.
- TSG 1899 Hoffenheim deplasmanda oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı.
- Simülasyonların %23'inde deplasman kazandı.
- Son 5 karşılaşmada ortalama 4,80 gol atıldı (2-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven64/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,61 beklenen gol hesaplıyor (Borussia Mönchengladbach 2,21, TSG 1899 Hoffenheim 1,39).
- Borussia Mönchengladbach son 30 maçta maç başına 1,35 gol attı, 2,13 gol yedi.
- TSG 1899 Hoffenheim son 30 maçta maç başına 1,80 gol attı, 1,84 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %71'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.
2.5 alt
Toplam gol
Güven64/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,61 beklenen gol hesaplıyor (Borussia Mönchengladbach 2,21, TSG 1899 Hoffenheim 1,39).
- Borussia Mönchengladbach son 30 maçta maç başına 1,35 gol attı, 2,13 gol yedi.
- TSG 1899 Hoffenheim son 30 maçta maç başına 1,80 gol attı, 1,84 gol yedi.
- Borussia Mönchengladbach son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven59/100Orta risk
- Borussia Mönchengladbach son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
- TSG 1899 Hoffenheim son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,61 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %68'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).