KuponperestV2
24 Kasım Pazar · 17:30

Kuponperest analizi

BMÖ%55Beraberlik%24SPA%21

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi kazanır veya berabere%79
Güven66/100Orta riskModel uyumu 86%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Borussia Mönchengladbach 1543, St. Pauli 1910 1455.
  • Borussia Mönchengladbach iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,80 gol attı.
  • Simülasyonların %61'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,86

Beklenen gol (dep.)

0,99

Toplam beklenen gol

2,85

En olası skor

1-1

%11

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%55
Güven50/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Borussia Mönchengladbach 1543, St. Pauli 1910 1455.
  • Borussia Mönchengladbach iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,80 gol attı.
  • Simülasyonların %61'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%24
Güven65/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1543 — 1455).
  • Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%21
Güven64/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: St. Pauli 1910 1455, Borussia Mönchengladbach 1543.
  • St. Pauli 1910 deplasmanda oynadığı 16 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %18'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%56
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,85 beklenen gol hesaplıyor (Borussia Mönchengladbach 1,86, St. Pauli 1910 0,99).
  • Borussia Mönchengladbach son 30 maçta maç başına 1,35 gol attı, 2,13 gol yedi.
  • St. Pauli 1910 son 30 maçta maç başına 0,87 gol attı, 2,08 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %52'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 alt

Toplam gol

%44
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,85 beklenen gol hesaplıyor (Borussia Mönchengladbach 1,86, St. Pauli 1910 0,99).
  • Borussia Mönchengladbach son 30 maçta maç başına 1,35 gol attı, 2,13 gol yedi.
  • St. Pauli 1910 son 30 maçta maç başına 0,87 gol attı, 2,08 gol yedi.
  • Borussia Mönchengladbach son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%54
Güven54/100Yüksek risk
  • Borussia Mönchengladbach son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • St. Pauli 1910 son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,85 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %50'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).
Borussia Mönchengladbach — St. Pauli 1910 · Kuponperest