8 Şubat Cumartesi · 18:30
Kuponperest analizi
BMÖ%48Beraberlik%24EFR%28
En güçlü istatistiksel sinyal
2.5 üst%72
Güven67/100Orta riskModel uyumu 94%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 3,75 beklenen gol hesaplıyor (Borussia Mönchengladbach 2,32, Eintracht Frankfurt 1,43).
- Borussia Mönchengladbach son 30 maçta maç başına 1,35 gol attı, 2,13 gol yedi.
- Eintracht Frankfurt son 30 maçta maç başına 1,51 gol attı, 2,20 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %74'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.
Beklenen gol (ev)
2,32
Beklenen gol (dep.)
1,43
Toplam beklenen gol
3,75
En olası skor
2-1
%9
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven40/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Borussia Mönchengladbach 1543, Eintracht Frankfurt 1629.
- Borussia Mönchengladbach iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,80 gol attı.
- Simülasyonların %56'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven62/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1543 — 1629).
- Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven56/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Eintracht Frankfurt 1629, Borussia Mönchengladbach 1543.
- Eintracht Frankfurt deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
- Simülasyonların %23'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven67/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,75 beklenen gol hesaplıyor (Borussia Mönchengladbach 2,32, Eintracht Frankfurt 1,43).
- Borussia Mönchengladbach son 30 maçta maç başına 1,35 gol attı, 2,13 gol yedi.
- Eintracht Frankfurt son 30 maçta maç başına 1,51 gol attı, 2,20 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %74'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.
2.5 alt
Toplam gol
Güven67/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,75 beklenen gol hesaplıyor (Borussia Mönchengladbach 2,32, Eintracht Frankfurt 1,43).
- Borussia Mönchengladbach son 30 maçta maç başına 1,35 gol attı, 2,13 gol yedi.
- Eintracht Frankfurt son 30 maçta maç başına 1,51 gol attı, 2,20 gol yedi.
- Borussia Mönchengladbach son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven62/100Orta risk
- Borussia Mönchengladbach son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
- Eintracht Frankfurt son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,75 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %71'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).