23 Nisan Pazar · 19:30
Kuponperest analizi
BMÖ%59Beraberlik%231FC%19
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır veya berabere%81
Güven55/100Orta riskModel uyumu 44%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Borussia Mönchengladbach 1530, 1. FC Union Berlin 1552.
- Borussia Mönchengladbach iç sahada oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı, maç başına 1,71 gol attı.
- Simülasyonların %72'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
2,56
Beklenen gol (dep.)
0,98
Toplam beklenen gol
3,55
En olası skor
2-0
%9
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven33/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Borussia Mönchengladbach 1530, 1. FC Union Berlin 1552.
- Borussia Mönchengladbach iç sahada oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı, maç başına 1,71 gol attı.
- Simülasyonların %72'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven54/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1530 — 1552).
- Simülasyonların %15'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven56/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: 1. FC Union Berlin 1552, Borussia Mönchengladbach 1530.
- 1. FC Union Berlin deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
- Simülasyonların %13'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven62/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,55 beklenen gol hesaplıyor (Borussia Mönchengladbach 2,56, 1. FC Union Berlin 0,98).
- Borussia Mönchengladbach son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 2,19 gol yedi.
- 1. FC Union Berlin son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 2,14 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %68'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.
2.5 alt
Toplam gol
Güven62/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,55 beklenen gol hesaplıyor (Borussia Mönchengladbach 2,56, 1. FC Union Berlin 0,98).
- Borussia Mönchengladbach son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 2,19 gol yedi.
- 1. FC Union Berlin son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 2,14 gol yedi.
- Borussia Mönchengladbach son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven59/100Orta risk
- Borussia Mönchengladbach son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
- 1. FC Union Berlin son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,55 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %57'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).