KuponperestV2
7 Nisan Pazar · 18:00

Kuponperest analizi

BMÖ%58Beraberlik%20WBR%23

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi 1.5 üst%67
Güven52/100Orta riskModel uyumu 81%

Neden?

  • Bor. Mönchengladbach için beklenen gol: 2,35.
  • İç sahada maç başına 2,60 gol üretiyor.
  • Werder Bremen deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (2-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

2,35

Beklenen gol (dep.)

1,34

Toplam beklenen gol

3,69

En olası skor

2-1

%9

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%58
Güven38/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Bor. Mönchengladbach 1620, Werder Bremen 1620.
  • Bor. Mönchengladbach iç sahada oynadığı 15 maçın %80'ini kazandı, maç başına 2,60 gol attı.
  • Simülasyonların %63'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (2-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%20
Güven55/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1620).
  • Simülasyonların %17'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (2-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%23
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Werder Bremen 1620, Bor. Mönchengladbach 1620.
  • Werder Bremen deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %20'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (2-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%71
Güven55/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,69 beklenen gol hesaplıyor (Bor. Mönchengladbach 2,35, Werder Bremen 1,34).
  • Bor. Mönchengladbach son 30 maçta maç başına 1,90 gol attı, 1,24 gol yedi.
  • Werder Bremen son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %72'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 alt

Toplam gol

%29
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,69 beklenen gol hesaplıyor (Bor. Mönchengladbach 2,35, Werder Bremen 1,34).
  • Bor. Mönchengladbach son 30 maçta maç başına 1,90 gol attı, 1,24 gol yedi.
  • Werder Bremen son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • Bor. Mönchengladbach son maçlarının %27'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%65
Güven50/100Orta risk
  • Bor. Mönchengladbach son 30 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
  • Werder Bremen son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,69 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %66'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).
Bor. Mönchengladbach — Werder Bremen · Kuponperest