9 Aralık Pazar · 18:00
Kuponperest analizi
BMÖ%54Beraberlik%18VST%28
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi 2.5 üst%56
Güven59/100Orta riskModel uyumu 94%
Neden?
- Bor. Mönchengladbach için beklenen gol: 2,87.
- İç sahada maç başına 2,60 gol üretiyor.
- VfB Stuttgart deplasmanda maç başına 2,13 gol yiyor.
Beklenen gol (ev)
2,87
Beklenen gol (dep.)
1,75
Toplam beklenen gol
4,62
En olası skor
2-1
%7
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven39/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Bor. Mönchengladbach 1620, VfB Stuttgart 1734.
- Bor. Mönchengladbach iç sahada oynadığı 15 maçın %80'ini kazandı, maç başına 2,60 gol attı.
- Simülasyonların %63'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven64/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1734).
- Simülasyonların %17'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven53/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: VfB Stuttgart 1734, Bor. Mönchengladbach 1620.
- VfB Stuttgart deplasmanda oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı.
- Simülasyonların %20'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven64/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 4,62 beklenen gol hesaplıyor (Bor. Mönchengladbach 2,87, VfB Stuttgart 1,75).
- Bor. Mönchengladbach son 30 maçta maç başına 1,90 gol attı, 1,24 gol yedi.
- VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,95 gol attı, 1,86 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %84'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.
2.5 alt
Toplam gol
Güven64/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 4,62 beklenen gol hesaplıyor (Bor. Mönchengladbach 2,87, VfB Stuttgart 1,75).
- Bor. Mönchengladbach son 30 maçta maç başına 1,90 gol attı, 1,24 gol yedi.
- VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,95 gol attı, 1,86 gol yedi.
- Bor. Mönchengladbach son maçlarının %27'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven62/100Orta risk
- Bor. Mönchengladbach son 30 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
- VfB Stuttgart son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 4,62 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %79'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).