25 Kasım Pazar · 18:00
Kuponperest analizi
BMÖ%72Beraberlik%14H96%13
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi 2.5 üst%62
Güven55/100Orta riskModel uyumu 98%
Neden?
- Bor. Mönchengladbach için beklenen gol: 3,21.
- İç sahada maç başına 2,60 gol üretiyor.
- Hannover 96 deplasmanda maç başına 2,79 gol yiyor.
Beklenen gol (ev)
3,21
Beklenen gol (dep.)
0,92
Toplam beklenen gol
4,13
En olası skor
3-0
%9
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven34/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Bor. Mönchengladbach 1620, Hannover 96 1620.
- Bor. Mönchengladbach iç sahada oynadığı 15 maçın %80'ini kazandı, maç başına 2,60 gol attı.
- Simülasyonların %82'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven54/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1620).
- Simülasyonların %9'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven51/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Hannover 96 1620, Bor. Mönchengladbach 1620.
- Hannover 96 deplasmanda oynadığı 14 maçın %0'ini kazandı.
- Simülasyonların %8'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven56/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 4,13 beklenen gol hesaplıyor (Bor. Mönchengladbach 3,21, Hannover 96 0,92).
- Bor. Mönchengladbach son 30 maçta maç başına 1,90 gol attı, 1,24 gol yedi.
- Hannover 96 son 30 maçta maç başına 0,91 gol attı, 2,18 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %76'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.
2.5 alt
Toplam gol
Güven56/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 4,13 beklenen gol hesaplıyor (Bor. Mönchengladbach 3,21, Hannover 96 0,92).
- Bor. Mönchengladbach son 30 maçta maç başına 1,90 gol attı, 1,24 gol yedi.
- Hannover 96 son 30 maçta maç başına 0,91 gol attı, 2,18 gol yedi.
- Bor. Mönchengladbach son maçlarının %27'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven50/100Yüksek risk
- Bor. Mönchengladbach son 30 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
- Hannover 96 son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 4,13 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %55'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).