KuponperestV2
18 Aralık Salı · 18:30

Kuponperest analizi

BMÖ%76Beraberlik%151FC%9

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi 2.5 üst%64
Güven54/100Orta riskModel uyumu 91%

Neden?

  • Bor. Mönchengladbach için beklenen gol: 3,22.
  • İç sahada maç başına 2,60 gol üretiyor.
  • 1. FC Nürnberg deplasmanda maç başına 2,93 gol yiyor.

Beklenen gol (ev)

3,22

Beklenen gol (dep.)

0,71

Toplam beklenen gol

3,93

En olası skor

3-0

%11

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%76
Güven34/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Bor. Mönchengladbach 1620, 1. FC Nürnberg 1620.
  • Bor. Mönchengladbach iç sahada oynadığı 15 maçın %80'ini kazandı, maç başına 2,60 gol attı.
  • Simülasyonların %88'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%15
Güven52/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1620).
  • Simülasyonların %9'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%9
Güven48/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: 1. FC Nürnberg 1620, Bor. Mönchengladbach 1620.
  • 1. FC Nürnberg deplasmanda oynadığı 15 maçın %0'ini kazandı.
  • Simülasyonların %4'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%72
Güven48/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,93 beklenen gol hesaplıyor (Bor. Mönchengladbach 3,22, 1. FC Nürnberg 0,71).
  • Bor. Mönchengladbach son 30 maçta maç başına 1,90 gol attı, 1,24 gol yedi.
  • 1. FC Nürnberg son 30 maçta maç başına 0,69 gol attı, 2,08 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %76'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 alt

Toplam gol

%28
Güven48/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,93 beklenen gol hesaplıyor (Bor. Mönchengladbach 3,22, 1. FC Nürnberg 0,71).
  • Bor. Mönchengladbach son 30 maçta maç başına 1,90 gol attı, 1,24 gol yedi.
  • 1. FC Nürnberg son 30 maçta maç başına 0,69 gol attı, 2,08 gol yedi.
  • Bor. Mönchengladbach son maçlarının %27'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%51
Güven44/100Yüksek risk
  • Bor. Mönchengladbach son 30 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
  • 1. FC Nürnberg son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,93 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %49'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).
Bor. Mönchengladbach — 1. FC Nürnberg · Kuponperest