KuponperestV2
25 Mayıs Cumartesi · 20:30
Bologna
3-2Maç sonucu · İY 2-0
SSC Napoli

Kuponperest analizi

BOL%26Beraberlik%24SNA%50

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır veya berabere%74
Güven68/100Orta riskModel uyumu 93%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: SSC Napoli 1791, Bologna 1620.
  • SSC Napoli deplasmanda oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı.
  • Simülasyonların %49'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,21

Beklenen gol (dep.)

1,72

Toplam beklenen gol

2,93

En olası skor

1-1

%11

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%26
Güven67/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Bologna 1620, SSC Napoli 1791.
  • Bologna iç sahada oynadığı 16 maçın %25'ini kazandı, maç başına 1,31 gol attı.
  • Simülasyonların %25'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%24
Güven68/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1791).
  • Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%50
Güven59/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: SSC Napoli 1791, Bologna 1620.
  • SSC Napoli deplasmanda oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı.
  • Simülasyonların %49'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%55
Güven56/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,93 beklenen gol hesaplıyor (Bologna 1,21, SSC Napoli 1,72).
  • Bologna son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,87 gol yedi.
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,14 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %50'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

2.5 alt

Toplam gol

%45
Güven56/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,93 beklenen gol hesaplıyor (Bologna 1,21, SSC Napoli 1,72).
  • Bologna son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,87 gol yedi.
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,14 gol yedi.
  • Bologna son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%58
Güven57/100Orta risk
  • Bologna son 30 maçının %80'inde iki takım da gol attı.
  • SSC Napoli son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,93 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %54'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %51).
Bologna — SSC Napoli · Kuponperest