31 Mart Pazar · 18:00
Kuponperest analizi
BOL%38Beraberlik%27SCA%35
En güçlü istatistiksel sinyal
Karşılıklı gol var%61
Güven49/100Yüksek riskModel uyumu 53%
Neden?
- Bologna son 30 maçının %80'inde iki takım da gol attı.
- Sassuolo Calcio son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,76 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %58'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %51).
Beklenen gol (ev)
1,42
Beklenen gol (dep.)
1,34
Toplam beklenen gol
2,76
En olası skor
1-1
%12
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven60/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Bologna 1620, Sassuolo Calcio 1622.
- Bologna iç sahada oynadığı 16 maçın %25'ini kazandı, maç başına 1,31 gol attı.
- Simülasyonların %38'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven65/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1622).
- Simülasyonların %26'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven61/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Sassuolo Calcio 1622, Bologna 1620.
- Sassuolo Calcio deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
- Simülasyonların %35'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven50/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,76 beklenen gol hesaplıyor (Bologna 1,42, Sassuolo Calcio 1,34).
- Bologna son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,87 gol yedi.
- Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 1,56 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %52'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.
2.5 alt
Toplam gol
Güven50/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,76 beklenen gol hesaplıyor (Bologna 1,42, Sassuolo Calcio 1,34).
- Bologna son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,87 gol yedi.
- Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 1,56 gol yedi.
- Bologna son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven49/100Yüksek risk
- Bologna son 30 maçının %80'inde iki takım da gol attı.
- Sassuolo Calcio son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,76 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %58'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %51).