KuponperestV2
20 Nisan Pazar · 18:00
Bologna FC 1909
1-0Maç sonucu · İY 0-0
Internazionale Milano

Kuponperest analizi

BFC%19Beraberlik%18IMI%63

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman 1.5 üst%74
Güven67/100Orta riskModel uyumu 94%

Neden?

  • Internazionale Milano için beklenen gol: 2,57.
  • Deplasmanda maç başına 2,13 gol üretiyor.
  • Bologna FC 1909 iç sahada maç başına 1,67 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,10

Beklenen gol (dep.)

2,57

Toplam beklenen gol

3,67

En olası skor

1-2

%9

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%19
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Bologna FC 1909 1676, Internazionale Milano 1890.
  • Bologna FC 1909 iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 0,93 gol attı.
  • Simülasyonların %14'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%18
Güven67/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1676 — 1890).
  • Simülasyonların %18'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%63
Güven52/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Internazionale Milano 1890, Bologna FC 1909 1676.
  • Internazionale Milano deplasmanda oynadığı 15 maçın %60'ini kazandı.
  • Simülasyonların %68'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%68
Güven56/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,67 beklenen gol hesaplıyor (Bologna FC 1909 1,10, Internazionale Milano 2,57).
  • Bologna FC 1909 son 30 maçta maç başına 1,30 gol attı, 1,51 gol yedi.
  • Internazionale Milano son 30 maçta maç başına 2,49 gol attı, 1,34 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %72'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%32
Güven56/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,67 beklenen gol hesaplıyor (Bologna FC 1909 1,10, Internazionale Milano 2,57).
  • Bologna FC 1909 son 30 maçta maç başına 1,30 gol attı, 1,51 gol yedi.
  • Internazionale Milano son 30 maçta maç başına 2,49 gol attı, 1,34 gol yedi.
  • Bologna FC 1909 son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%60
Güven60/100Orta risk
  • Bologna FC 1909 son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Internazionale Milano son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,67 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %61'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
Bologna FC 1909 — Internazionale Milano · Kuponperest