KuponperestV2
22 Ekim Pazar · 15:00
Bologna FC 1909
2-1Maç sonucu · İY 2-0
Frosinone Calcio

Kuponperest analizi

BFC%34Beraberlik%21FCA%45

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman 1.5 üst%59
Güven57/100Orta riskModel uyumu 90%

Neden?

  • Frosinone Calcio için beklenen gol: 1,98.
  • Deplasmanda maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Bologna FC 1909 iç sahada maç başına 1,64 gol yiyor.

Beklenen gol (ev)

1,52

Beklenen gol (dep.)

1,98

Toplam beklenen gol

3,50

En olası skor

1-1

%9

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%34
Güven53/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Bologna FC 1909 1684, Frosinone Calcio 1694.
  • Bologna FC 1909 iç sahada oynadığı 14 maçın %21'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %31'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%21
Güven60/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1684 — 1694).
  • Simülasyonların %20'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%45
Güven47/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Frosinone Calcio 1694, Bologna FC 1909 1684.
  • Frosinone Calcio deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %49'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%65
Güven51/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,50 beklenen gol hesaplıyor (Bologna FC 1909 1,52, Frosinone Calcio 1,98).
  • Bologna FC 1909 son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 1,48 gol yedi.
  • Frosinone Calcio son 30 maçta maç başına 1,99 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%35
Güven51/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,50 beklenen gol hesaplıyor (Bologna FC 1909 1,52, Frosinone Calcio 1,98).
  • Bologna FC 1909 son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 1,48 gol yedi.
  • Frosinone Calcio son 30 maçta maç başına 1,99 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Bologna FC 1909 son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%63
Güven49/100Yüksek risk
  • Bologna FC 1909 son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Frosinone Calcio son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,50 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %67'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
Bologna FC 1909 — Frosinone Calcio · Kuponperest