12 Mayıs Cumartesi · 18:00
Kuponperest analizi
BCA%37Beraberlik%30GCF%34
En güçlü istatistiksel sinyal
3.5 alt%77
Güven68/100Orta riskModel uyumu 89%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 2,45 beklenen gol hesaplıyor (Benevento Calcio 1,27, Genoa CFC 1,18).
- Benevento Calcio son 30 maçta maç başına 0,92 gol attı, 1,92 gol yedi.
- Genoa CFC son 30 maçta maç başına 0,99 gol attı, 1,76 gol yedi.
- Benevento Calcio son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Beklenen gol (ev)
1,27
Beklenen gol (dep.)
1,18
Toplam beklenen gol
2,45
En olası skor
1-1
%13
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven47/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Benevento Calcio 1620, Genoa CFC 1537.
- Benevento Calcio iç sahada oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
- Simülasyonların %40'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven60/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1537).
- Simülasyonların %27'i beraberlikle bitti.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven56/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Genoa CFC 1537, Benevento Calcio 1620.
- Genoa CFC deplasmanda oynadığı 13 maçın %23'ini kazandı.
- Simülasyonların %33'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven60/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,45 beklenen gol hesaplıyor (Benevento Calcio 1,27, Genoa CFC 1,18).
- Benevento Calcio son 30 maçta maç başına 0,92 gol attı, 1,92 gol yedi.
- Genoa CFC son 30 maçta maç başına 0,99 gol attı, 1,76 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %46'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.
2.5 alt
Toplam gol
Güven60/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,45 beklenen gol hesaplıyor (Benevento Calcio 1,27, Genoa CFC 1,18).
- Benevento Calcio son 30 maçta maç başına 0,92 gol attı, 1,92 gol yedi.
- Genoa CFC son 30 maçta maç başına 0,99 gol attı, 1,76 gol yedi.
- Benevento Calcio son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven55/100Yüksek risk
- Benevento Calcio son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Genoa CFC son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,45 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %51'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).