17 Mart Pazar · 18:00
Kuponperest analizi
BMÜ%69Beraberlik%151FS%16
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi 2.5 üst%68
Güven67/100Orta riskModel uyumu 92%
Neden?
- Bayern München için beklenen gol: 3,43.
- İç sahada maç başına 4,29 gol üretiyor.
- 1. FSV Mainz 05 deplasmanda maç başına 1,53 gol yiyor.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
3,43
Beklenen gol (dep.)
1,67
Toplam beklenen gol
5,10
En olası skor
3-1
%7
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven57/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: Bayern München 1956, 1. FSV Mainz 05 1633.
- Bayern München iç sahada oynadığı 14 maçın %79'ini kazandı, maç başına 4,29 gol attı.
- Simülasyonların %73'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven73/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1956 — 1633).
- Simülasyonların %14'i beraberlikle bitti.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven66/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: 1. FSV Mainz 05 1633, Bayern München 1956.
- 1. FSV Mainz 05 deplasmanda oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı.
- Simülasyonların %13'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven68/100Düşük risk
- Modeller bu maç için toplam 5,10 beklenen gol hesaplıyor (Bayern München 3,43, 1. FSV Mainz 05 1,67).
- Bayern München son 30 maçta maç başına 3,38 gol attı, 1,20 gol yedi.
- 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,83 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %87'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.
2.5 alt
Toplam gol
Güven68/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 5,10 beklenen gol hesaplıyor (Bayern München 3,43, 1. FSV Mainz 05 1,67).
- Bayern München son 30 maçta maç başına 3,38 gol attı, 1,20 gol yedi.
- 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,83 gol yedi.
- Bayern München son maçlarının %10'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven66/100Orta risk
- Bayern München son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
- 1. FSV Mainz 05 son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 5,10 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %78'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).