17 Ağustos Cumartesi · 15:30
Kuponperest analizi
BLE%68Beraberlik%20P07%13
En güçlü istatistiksel sinyal
Karşılıklı gol yok%70
Güven57/100Orta riskModel uyumu 68%
Neden?
- Bayer Leverkusen kalesini maçların %30'inde, Paderborn 07 %17'inde kapalı tuttu.
- Simülasyonların %74'inde en az bir takım gol atamadı.
- Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,40 — gol bulamama olasılığı yüksek.
Beklenen gol (ev)
1,98
Beklenen gol (dep.)
0,40
Toplam beklenen gol
2,38
En olası skor
1-0
%18
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven44/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Bayer Leverkusen 1620, Paderborn 07 1599.
- Bayer Leverkusen iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 1,93 gol attı.
- Simülasyonların %76'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven64/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1599).
- Simülasyonların %18'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven57/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Paderborn 07 1599, Bayer Leverkusen 1620.
- Paderborn 07 deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
- Simülasyonların %6'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven56/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,38 beklenen gol hesaplıyor (Bayer Leverkusen 1,98, Paderborn 07 0,40).
- Bayer Leverkusen son 30 maçta maç başına 1,87 gol attı, 1,36 gol yedi.
- Paderborn 07 son 30 maçta maç başına 0,52 gol attı, 1,56 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %42'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.
2.5 alt
Toplam gol
Güven56/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,38 beklenen gol hesaplıyor (Bayer Leverkusen 1,98, Paderborn 07 0,40).
- Bayer Leverkusen son 30 maçta maç başına 1,87 gol attı, 1,36 gol yedi.
- Paderborn 07 son 30 maçta maç başına 0,52 gol attı, 1,56 gol yedi.
- Bayer Leverkusen son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven57/100Yüksek risk
- Bayer Leverkusen son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Paderborn 07 son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,38 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %26'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).