5 Aralık Cumartesi · 18:00
Kuponperest analizi
B04%68Beraberlik%17BMÖ%16
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi 2.5 üst%55
Güven62/100Orta riskModel uyumu 98%
Neden?
- Bayer 04 Leverkusen için beklenen gol: 2,89.
- İç sahada maç başına 2,29 gol üretiyor.
- Borussia Mönchengladbach deplasmanda maç başına 2,40 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
2,89
Beklenen gol (dep.)
1,10
Toplam beklenen gol
3,99
En olası skor
2-1
%9
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven54/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: Bayer 04 Leverkusen 1721, Borussia Mönchengladbach 1543.
- Bayer 04 Leverkusen iç sahada oynadığı 14 maçın %57'ini kazandı, maç başına 2,29 gol attı.
- Simülasyonların %74'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven69/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1721 — 1543).
- Simülasyonların %13'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven66/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Borussia Mönchengladbach 1543, Bayer 04 Leverkusen 1721.
- Borussia Mönchengladbach deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
- Simülasyonların %12'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven65/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,99 beklenen gol hesaplıyor (Bayer 04 Leverkusen 2,89, Borussia Mönchengladbach 1,10).
- Bayer 04 Leverkusen son 30 maçta maç başına 1,96 gol attı, 1,72 gol yedi.
- Borussia Mönchengladbach son 30 maçta maç başına 1,35 gol attı, 2,13 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %77'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.
2.5 alt
Toplam gol
Güven65/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,99 beklenen gol hesaplıyor (Bayer 04 Leverkusen 2,89, Borussia Mönchengladbach 1,10).
- Bayer 04 Leverkusen son 30 maçta maç başına 1,96 gol attı, 1,72 gol yedi.
- Borussia Mönchengladbach son 30 maçta maç başına 1,35 gol attı, 2,13 gol yedi.
- Bayer 04 Leverkusen son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven64/100Orta risk
- Bayer 04 Leverkusen son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Borussia Mönchengladbach son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,99 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %62'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).