KuponperestV2
14 Ocak Salı · 20:30
Bayer 04 Leverkusen
1-0Maç sonucu · İY 0-0
1. FSV Mainz 05

Kuponperest analizi

B04%48Beraberlik%211FS%31

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi 0.5 üst%88
Güven74/100Düşük riskModel uyumu 99%

Neden?

  • Bayer 04 Leverkusen için beklenen gol: 2,06.
  • İç sahada maç başına 2,29 gol üretiyor.
  • 1. FSV Mainz 05 deplasmanda maç başına 1,63 gol yiyor.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 4,20 gol atıldı (3-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

2,06

Beklenen gol (dep.)

1,70

Toplam beklenen gol

3,76

En olası skor

2-1

%8

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%48
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Bayer 04 Leverkusen 1721, 1. FSV Mainz 05 1613.
  • Bayer 04 Leverkusen iç sahada oynadığı 14 maçın %57'ini kazandı, maç başına 2,29 gol attı.
  • Simülasyonların %49'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 4,20 gol atıldı (3-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%21
Güven68/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1721 — 1613).
  • Simülasyonların %20'i beraberlikle bitti.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 4,20 gol atıldı (3-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%31
Güven60/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: 1. FSV Mainz 05 1613, Bayer 04 Leverkusen 1721.
  • 1. FSV Mainz 05 deplasmanda oynadığı 16 maçın %50'ini kazandı.
  • Simülasyonların %32'inde deplasman kazandı.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 4,20 gol atıldı (3-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%71
Güven65/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,76 beklenen gol hesaplıyor (Bayer 04 Leverkusen 2,06, 1. FSV Mainz 05 1,70).
  • Bayer 04 Leverkusen son 30 maçta maç başına 1,96 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,76 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %73'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 alt

Toplam gol

%29
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,76 beklenen gol hesaplıyor (Bayer 04 Leverkusen 2,06, 1. FSV Mainz 05 1,70).
  • Bayer 04 Leverkusen son 30 maçta maç başına 1,96 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,76 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Bayer 04 Leverkusen son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%70
Güven64/100Orta risk
  • Bayer 04 Leverkusen son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,76 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %72'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).
Bayer 04 Leverkusen — 1. FSV Mainz 05 · Kuponperest