KuponperestV2
2 Eylül Pazar · 18:30
Barcelona
8-2Maç sonucu · İY 3-2
SD Huesca

Kuponperest analizi

BAR%82Beraberlik%10SHU%8

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi 1.5 üst%80
Güven72/100Düşük riskModel uyumu 98%

Neden?

  • Barcelona için beklenen gol: 3,05.
  • İç sahada maç başına 3,20 gol üretiyor.
  • SD Huesca deplasmanda maç başına 1,57 gol yiyor.

Beklenen gol (ev)

3,05

Beklenen gol (dep.)

0,60

Toplam beklenen gol

3,65

En olası skor

3-0

%12

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%82
Güven66/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Barcelona 1947, SD Huesca 1620.
  • Barcelona iç sahada oynadığı 15 maçın %100'ini kazandı, maç başına 3,20 gol attı.
  • Simülasyonların %84'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%10
Güven74/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1947 — 1620).
  • Simülasyonların %11'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%8
Güven66/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: SD Huesca 1620, Barcelona 1947.
  • SD Huesca deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
  • Simülasyonların %5'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%66
Güven51/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,65 beklenen gol hesaplıyor (Barcelona 3,05, SD Huesca 0,60).
  • Barcelona son 30 maçta maç başına 2,98 gol attı, 0,80 gol yedi.
  • SD Huesca son 30 maçta maç başına 0,85 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %72'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%34
Güven51/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,65 beklenen gol hesaplıyor (Barcelona 3,05, SD Huesca 0,60).
  • Barcelona son 30 maçta maç başına 2,98 gol attı, 0,80 gol yedi.
  • SD Huesca son 30 maçta maç başına 0,85 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • Barcelona son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%43
Güven62/100Yüksek risk
  • Barcelona son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • SD Huesca son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,65 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %43'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Barcelona — SD Huesca · Kuponperest