KuponperestV2
15 Aralık Pazar · 23:00
Barcelona
0-1Maç sonucu · İY 0-1
CD Leganés

Kuponperest analizi

FCB%79Beraberlik%11LEG%9

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi 1.5 üst%79
Güven69/100Düşük riskModel uyumu 91%

Neden?

  • Barcelona için beklenen gol: 3,06.
  • İç sahada maç başına 3,31 gol üretiyor.
  • CD Leganés deplasmanda maç başına 1,67 gol yiyor.

Beklenen gol (ev)

3,06

Beklenen gol (dep.)

0,81

Toplam beklenen gol

3,87

En olası skor

3-0

%10

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%79
Güven63/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Barcelona 1946, CD Leganés 1541.
  • Barcelona iç sahada oynadığı 16 maçın %94'ini kazandı, maç başına 3,31 gol attı.
  • Simülasyonların %79'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%11
Güven70/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1946 — 1541).
  • Simülasyonların %12'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%9
Güven67/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: CD Leganés 1541, Barcelona 1946.
  • CD Leganés deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %8'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%71
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,87 beklenen gol hesaplıyor (Barcelona 3,06, CD Leganés 0,81).
  • Barcelona son 30 maçta maç başına 3,13 gol attı, 1,02 gol yedi.
  • CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %73'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%29
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,87 beklenen gol hesaplıyor (Barcelona 3,06, CD Leganés 0,81).
  • Barcelona son 30 maçta maç başına 3,13 gol attı, 1,02 gol yedi.
  • CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • Barcelona son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%53
Güven60/100Orta risk
  • Barcelona son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • CD Leganés son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,87 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %54'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).