28 Ağustos Çarşamba · 19:00
Kuponperest analizi
ACL%42Beraberlik%28VAL%30
En güçlü istatistiksel sinyal
Karşılıklı gol yok%54
Güven55/100Yüksek riskModel uyumu 86%
Neden?
- Athletic Club kalesini maçların %20'inde, Valencia %30'inde kapalı tuttu.
- Simülasyonların %56'inde en az bir takım gol atamadı.
- Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,99 — gol bulamama olasılığı yüksek.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,28
Beklenen gol (dep.)
0,99
Toplam beklenen gol
2,27
En olası skor
1-1
%13
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven57/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Athletic Club 1633, Valencia 1604.
- Athletic Club iç sahada oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı, maç başına 1,53 gol attı.
- Simülasyonların %42'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven63/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1633 — 1604).
- Simülasyonların %30'i beraberlikle bitti.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven60/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Valencia 1604, Athletic Club 1633.
- Valencia deplasmanda oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı.
- Simülasyonların %28'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven54/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,27 beklenen gol hesaplıyor (Athletic Club 1,28, Valencia 0,99).
- Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,40 gol yedi.
- Valencia son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,53 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %38'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven54/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,27 beklenen gol hesaplıyor (Athletic Club 1,28, Valencia 0,99).
- Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,40 gol yedi.
- Valencia son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,53 gol yedi.
- Athletic Club son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven55/100Yüksek risk
- Athletic Club son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- Valencia son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,27 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %44'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).