KuponperestV2
27 Nisan Perşembe · 21:30
Athletic Club
2-1Maç sonucu · İY 0-0
Real Betis

Kuponperest analizi

ACL%47Beraberlik%30RBE%23

En güçlü istatistiksel sinyal

3.5 alt%84
Güven67/100Düşük riskModel uyumu 82%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 1,96 beklenen gol hesaplıyor (Athletic Club 1,29, Real Betis 0,67).
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,17 gol attı, 1,40 gol yedi.
  • Real Betis son 30 maçta maç başına 1,18 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • Athletic Club son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Beklenen gol (ev)

1,29

Beklenen gol (dep.)

0,67

Toplam beklenen gol

1,96

En olası skor

1-0

%18

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%47
Güven49/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Athletic Club 1621, Real Betis 1620.
  • Athletic Club iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,27 gol attı.
  • Simülasyonların %52'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%30
Güven63/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1621 — 1620).
  • Simülasyonların %29'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%23
Güven61/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Real Betis 1620, Athletic Club 1621.
  • Real Betis deplasmanda oynadığı 16 maçın %6'ini kazandı.
  • Simülasyonların %19'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%35
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,96 beklenen gol hesaplıyor (Athletic Club 1,29, Real Betis 0,67).
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,17 gol attı, 1,40 gol yedi.
  • Real Betis son 30 maçta maç başına 1,18 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %31'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%65
Güven52/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,96 beklenen gol hesaplıyor (Athletic Club 1,29, Real Betis 0,67).
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,17 gol attı, 1,40 gol yedi.
  • Real Betis son 30 maçta maç başına 1,18 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • Athletic Club son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%39
Güven49/100Yüksek risk
  • Athletic Club son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Real Betis son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 1,96 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %35'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Athletic Club — Real Betis · Kuponperest