KuponperestV2
25 Kasım Pazar · 12:00
Athletic Club
1-1Maç sonucu · İY 0-0
Getafe

Kuponperest analizi

ACL%49Beraberlik%29GET%23

En güçlü istatistiksel sinyal

Karşılıklı gol yok%67
Güven59/100Orta riskModel uyumu 77%

Neden?

  • Athletic Club kalesini maçların %17'inde, Getafe %27'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %68'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,54 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,25

Beklenen gol (dep.)

0,54

Toplam beklenen gol

1,79

En olası skor

1-0

%21

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%49
Güven48/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Athletic Club 1620, Getafe 1597.
  • Athletic Club iç sahada oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı, maç başına 1,19 gol attı.
  • Simülasyonların %53'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%29
Güven61/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1597).
  • Simülasyonların %32'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%23
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Getafe 1597, Athletic Club 1620.
  • Getafe deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %16'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%29
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,79 beklenen gol hesaplıyor (Athletic Club 1,25, Getafe 0,54).
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,53 gol yedi.
  • Getafe son 30 maçta maç başına 0,68 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %26'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%71
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,79 beklenen gol hesaplıyor (Athletic Club 1,25, Getafe 0,54).
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,53 gol yedi.
  • Getafe son 30 maçta maç başına 0,68 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • Athletic Club son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%33
Güven59/100Yüksek risk
  • Athletic Club son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Getafe son 30 maçının %27'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 1,79 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %32'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Athletic Club — Getafe · Kuponperest