KuponperestV2
29 Nisan Pazartesi · 19:00
Atalanta
2-0Maç sonucu · İY 0-0
Udinese Calcio

Kuponperest analizi

ATA%61Beraberlik%18UCA%22

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi 2.5 üst%60
Güven57/100Orta riskModel uyumu 95%

Neden?

  • Atalanta için beklenen gol: 3,09.
  • İç sahada maç başına 2,75 gol üretiyor.
  • Udinese Calcio deplasmanda maç başına 1,60 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

3,09

Beklenen gol (dep.)

1,62

Toplam beklenen gol

4,71

En olası skor

3-1

%7

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%61
Güven42/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Atalanta 1620, Udinese Calcio 1600.
  • Atalanta iç sahada oynadığı 16 maçın %69'ini kazandı, maç başına 2,75 gol attı.
  • Simülasyonların %66'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%18
Güven59/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1600).
  • Simülasyonların %15'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%22
Güven57/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Udinese Calcio 1600, Atalanta 1620.
  • Udinese Calcio deplasmanda oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı.
  • Simülasyonların %19'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%78
Güven43/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,71 beklenen gol hesaplıyor (Atalanta 3,09, Udinese Calcio 1,62).
  • Atalanta son 30 maçta maç başına 2,38 gol attı, 1,13 gol yedi.
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %85'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

2.5 alt

Toplam gol

%22
Güven43/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,71 beklenen gol hesaplıyor (Atalanta 3,09, Udinese Calcio 1,62).
  • Atalanta son 30 maçta maç başına 2,38 gol attı, 1,13 gol yedi.
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • Atalanta son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%73
Güven47/100Orta risk
  • Atalanta son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Udinese Calcio son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 4,71 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %81'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %51).
Atalanta — Udinese Calcio · Kuponperest