12 Mayıs Pazar · 20:45
Kuponperest analizi
ABC%29Beraberlik%22ROM%50
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman 1.5 üst%66
Güven56/100Orta riskModel uyumu 50%
Neden?
- Roma için beklenen gol: 2,12.
- Deplasmanda maç başına 2,07 gol üretiyor.
- Atalanta BC iç sahada maç başına 1,13 gol yiyor.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,57
Beklenen gol (dep.)
2,12
Toplam beklenen gol
3,69
En olası skor
1-2
%9
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven68/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Atalanta BC 1672, Roma 1839.
- Atalanta BC iç sahada oynadığı 16 maçın %56'ini kazandı, maç başına 1,56 gol attı.
- Simülasyonların %29'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven71/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1672 — 1839).
- Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven62/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: Roma 1839, Atalanta BC 1672.
- Roma deplasmanda oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı.
- Simülasyonların %48'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven63/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,69 beklenen gol hesaplıyor (Atalanta BC 1,57, Roma 2,12).
- Atalanta BC son 30 maçta maç başına 1,53 gol attı, 1,57 gol yedi.
- Roma son 30 maçta maç başına 2,29 gol attı, 1,16 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %70'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven63/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,69 beklenen gol hesaplıyor (Atalanta BC 1,57, Roma 2,12).
- Atalanta BC son 30 maçta maç başına 1,53 gol attı, 1,57 gol yedi.
- Roma son 30 maçta maç başına 2,29 gol attı, 1,16 gol yedi.
- Atalanta BC son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven58/100Orta risk
- Atalanta BC son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Roma son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,69 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %69'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).