15 Nisan Pazartesi · 20:45
Kuponperest analizi
ABC%57Beraberlik%23HVE%20
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır veya berabere%80
Güven67/100Düşük riskModel uyumu 74%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Atalanta BC 1672, Hellas Verona 1427.
- Atalanta BC iç sahada oynadığı 16 maçın %56'ini kazandı, maç başına 1,56 gol attı.
- Simülasyonların %53'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,87
Beklenen gol (dep.)
1,09
Toplam beklenen gol
2,96
En olası skor
1-1
%11
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven55/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: Atalanta BC 1672, Hellas Verona 1427.
- Atalanta BC iç sahada oynadığı 16 maçın %56'ini kazandı, maç başına 1,56 gol attı.
- Simülasyonların %53'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven65/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1672 — 1427).
- Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven67/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Hellas Verona 1427, Atalanta BC 1672.
- Hellas Verona deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
- Simülasyonların %25'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven64/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,96 beklenen gol hesaplıyor (Atalanta BC 1,87, Hellas Verona 1,09).
- Atalanta BC son 30 maçta maç başına 1,53 gol attı, 1,57 gol yedi.
- Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,75 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %57'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven64/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,96 beklenen gol hesaplıyor (Atalanta BC 1,87, Hellas Verona 1,09).
- Atalanta BC son 30 maçta maç başına 1,53 gol attı, 1,57 gol yedi.
- Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,75 gol yedi.
- Atalanta BC son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven63/100Orta risk
- Atalanta BC son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Hellas Verona son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,96 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %56'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).