10 Mart Pazar · 13:00
Kuponperest analizi
AVI%42Beraberlik%29THO%30
En güçlü istatistiksel sinyal
3.5 alt%76
Güven65/100Orta riskModel uyumu 81%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 2,38 beklenen gol hesaplıyor (Aston Villa 1,26, Tottenham Hotspur 1,12).
- Aston Villa son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,49 gol yedi.
- Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,45 gol yedi.
- Aston Villa son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Beklenen gol (ev)
1,26
Beklenen gol (dep.)
1,12
Toplam beklenen gol
2,38
En olası skor
1-1
%13
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven54/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Aston Villa 1691, Tottenham Hotspur 1590.
- Aston Villa iç sahada oynadığı 16 maçın %44'ini kazandı, maç başına 1,56 gol attı.
- Simülasyonların %38'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven65/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1691 — 1590).
- Simülasyonların %30'i beraberlikle bitti.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven62/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Tottenham Hotspur 1590, Aston Villa 1691.
- Tottenham Hotspur deplasmanda oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı.
- Simülasyonların %32'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven55/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,38 beklenen gol hesaplıyor (Aston Villa 1,26, Tottenham Hotspur 1,12).
- Aston Villa son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,49 gol yedi.
- Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,45 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %42'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven55/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,38 beklenen gol hesaplıyor (Aston Villa 1,26, Tottenham Hotspur 1,12).
- Aston Villa son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,49 gol yedi.
- Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,45 gol yedi.
- Aston Villa son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven53/100Yüksek risk
- Aston Villa son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Tottenham Hotspur son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,38 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %50'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).