KuponperestV2
19 Nisan Cumartesi · 17:30
Aston Villa
4-1Maç sonucu · İY 1-1
Newcastle United

Kuponperest analizi

AVI%47Beraberlik%24NUN%29

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi kazanır veya berabere%71
Güven66/100Orta riskModel uyumu 97%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Aston Villa 1691, Newcastle United 1638.
  • Aston Villa iç sahada oynadığı 16 maçın %44'ini kazandı, maç başına 1,56 gol attı.
  • Simülasyonların %50'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,64

Beklenen gol (dep.)

1,17

Toplam beklenen gol

2,82

En olası skor

1-1

%12

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%47
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Aston Villa 1691, Newcastle United 1638.
  • Aston Villa iç sahada oynadığı 16 maçın %44'ini kazandı, maç başına 1,56 gol attı.
  • Simülasyonların %50'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%24
Güven66/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1691 — 1638).
  • Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%29
Güven61/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Newcastle United 1638, Aston Villa 1691.
  • Newcastle United deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %28'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%55
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,82 beklenen gol hesaplıyor (Aston Villa 1,64, Newcastle United 1,17).
  • Aston Villa son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 1,70 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%45
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,82 beklenen gol hesaplıyor (Aston Villa 1,64, Newcastle United 1,17).
  • Aston Villa son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 1,70 gol yedi.
  • Aston Villa son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%58
Güven55/100Orta risk
  • Aston Villa son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Newcastle United son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,82 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %56'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).
Aston Villa — Newcastle United · Kuponperest