KuponperestV2
9 Temmuz Salı · 20:15
Aston Villa
0-3Maç sonucu · İY 0-2
Manchester United

Kuponperest analizi

AVI%32Beraberlik%26MUN%42

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır veya berabere%68
Güven63/100Orta riskModel uyumu 89%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Manchester United 1713, Aston Villa 1668.
  • Manchester United deplasmanda oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı.
  • Simülasyonların %43'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,32

Beklenen gol (dep.)

1,62

Toplam beklenen gol

2,94

En olası skor

1-1

%11

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%32
Güven62/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Aston Villa 1668, Manchester United 1713.
  • Aston Villa iç sahada oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı, maç başına 1,60 gol attı.
  • Simülasyonların %30'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%26
Güven66/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1668 — 1713).
  • Simülasyonların %27'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%42
Güven57/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Manchester United 1713, Aston Villa 1668.
  • Manchester United deplasmanda oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı.
  • Simülasyonların %43'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%57
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,94 beklenen gol hesaplıyor (Aston Villa 1,32, Manchester United 1,62).
  • Aston Villa son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %56'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

2.5 alt

Toplam gol

%43
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,94 beklenen gol hesaplıyor (Aston Villa 1,32, Manchester United 1,62).
  • Aston Villa son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Aston Villa son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%61
Güven56/100Orta risk
  • Aston Villa son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Manchester United son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,94 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %59'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).
Aston Villa — Manchester United · Kuponperest