20 Ağustos Pazar · 14:00
Kuponperest analizi
AVI%40Beraberlik%28EVE%32
En güçlü istatistiksel sinyal
2.5 alt%55
Güven56/100Orta riskModel uyumu 85%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 2,41 beklenen gol hesaplıyor (Aston Villa 1,28, Everton 1,13).
- Aston Villa son 30 maçta maç başına 1,32 gol attı, 1,49 gol yedi.
- Everton son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,39 gol yedi.
- Aston Villa son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Beklenen gol (ev)
1,28
Beklenen gol (dep.)
1,13
Toplam beklenen gol
2,41
En olası skor
1-1
%13
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven58/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Aston Villa 1691, Everton 1645.
- Aston Villa iç sahada oynadığı 16 maçın %44'ini kazandı, maç başına 1,56 gol attı.
- Simülasyonların %39'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven66/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1691 — 1645).
- Simülasyonların %27'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven62/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Everton 1645, Aston Villa 1691.
- Everton deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
- Simülasyonların %33'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven56/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,41 beklenen gol hesaplıyor (Aston Villa 1,28, Everton 1,13).
- Aston Villa son 30 maçta maç başına 1,32 gol attı, 1,49 gol yedi.
- Everton son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,39 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %45'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven56/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,41 beklenen gol hesaplıyor (Aston Villa 1,28, Everton 1,13).
- Aston Villa son 30 maçta maç başına 1,32 gol attı, 1,49 gol yedi.
- Everton son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,39 gol yedi.
- Aston Villa son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven53/100Yüksek risk
- Aston Villa son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Everton son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,41 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %50'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).