17 Ağustos Cumartesi · 12:30
Kuponperest analizi
ARS%77Beraberlik%15BUR%9
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır%77
Güven66/100Orta riskModel uyumu 75%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Arsenal 1857, Burnley 1456.
- Arsenal iç sahada oynadığı 15 maçın %87'ini kazandı, maç başına 2,27 gol attı.
- Simülasyonların %77'inde ev sahibi kazandı.
Beklenen gol (ev)
2,55
Beklenen gol (dep.)
0,79
Toplam beklenen gol
3,34
En olası skor
2-0
%12
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven66/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: Arsenal 1857, Burnley 1456.
- Arsenal iç sahada oynadığı 15 maçın %87'ini kazandı, maç başına 2,27 gol attı.
- Simülasyonların %77'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven68/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1857 — 1456).
- Simülasyonların %13'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven74/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Burnley 1456, Arsenal 1857.
- Burnley deplasmanda oynadığı 16 maçın %13'ini kazandı.
- Simülasyonların %10'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven64/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,34 beklenen gol hesaplıyor (Arsenal 2,55, Burnley 0,79).
- Arsenal son 30 maçta maç başına 1,79 gol attı, 0,90 gol yedi.
- Burnley son 30 maçta maç başına 1,18 gol attı, 1,97 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %64'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven64/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,34 beklenen gol hesaplıyor (Arsenal 2,55, Burnley 0,79).
- Arsenal son 30 maçta maç başına 1,79 gol attı, 0,90 gol yedi.
- Burnley son 30 maçta maç başına 1,18 gol attı, 1,97 gol yedi.
- Arsenal son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven54/100Yüksek risk
- Arsenal son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
- Burnley son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,34 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %49'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).