KuponperestV2
31 Ağustos Pazar · 16:00
Angers SCO
1-1Maç sonucu · İY 0-1
Stade Rennais FC 1901

Kuponperest analizi

ANG%29Beraberlik%20REN%50

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman 1.5 üst%65
Güven64/100Orta riskModel uyumu 89%

Neden?

  • Stade Rennais FC 1901 için beklenen gol: 2,17.
  • Deplasmanda maç başına 1,87 gol üretiyor.
  • Angers SCO iç sahada maç başına 1,56 gol yiyor.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 2,60 gol atıldı (0-1-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,74

Beklenen gol (dep.)

2,17

Toplam beklenen gol

3,91

En olası skor

1-2

%8

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%29
Güven65/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Angers SCO 1516, Stade Rennais FC 1901 1707.
  • Angers SCO iç sahada oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı, maç başına 1,13 gol attı.
  • Simülasyonların %31'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 2,60 gol atıldı (0-1-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%20
Güven67/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1516 — 1707).
  • Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 2,60 gol atıldı (0-1-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%50
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Stade Rennais FC 1901 1707, Angers SCO 1516.
  • Stade Rennais FC 1901 deplasmanda oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı.
  • Simülasyonların %49'inde deplasman kazandı.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 2,60 gol atıldı (0-1-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%72
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,91 beklenen gol hesaplıyor (Angers SCO 1,74, Stade Rennais FC 1901 2,17).
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,94 gol attı, 1,93 gol yedi.
  • Stade Rennais FC 1901 son 30 maçta maç başına 2,03 gol attı, 1,96 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %75'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%28
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,91 beklenen gol hesaplıyor (Angers SCO 1,74, Stade Rennais FC 1901 2,17).
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,94 gol attı, 1,93 gol yedi.
  • Stade Rennais FC 1901 son 30 maçta maç başına 2,03 gol attı, 1,96 gol yedi.
  • Angers SCO son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%69
Güven56/100Orta risk
  • Angers SCO son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Stade Rennais FC 1901 son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,91 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %74'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).