KuponperestV2
6 Ekim Cumartesi · 20:00
Angers SCO
2-2Maç sonucu · İY 0-2
RC Strasbourg

Kuponperest analizi

ASC%31Beraberlik%26RST%44

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır veya berabere%69
Güven63/100Orta riskModel uyumu 84%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: RC Strasbourg 1620, Angers SCO 1527.
  • RC Strasbourg deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %49'inde deplasman kazandı.

Beklenen gol (ev)

1,22

Beklenen gol (dep.)

1,58

Toplam beklenen gol

2,80

En olası skor

1-1

%12

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%31
Güven61/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Angers SCO 1527, RC Strasbourg 1620.
  • Angers SCO iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,20 gol attı.
  • Simülasyonların %26'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%26
Güven67/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1527 — 1620).
  • Simülasyonların %26'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%44
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: RC Strasbourg 1620, Angers SCO 1527.
  • RC Strasbourg deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %49'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%53
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,80 beklenen gol hesaplıyor (Angers SCO 1,22, RC Strasbourg 1,58).
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • RC Strasbourg son 30 maçta maç başına 1,45 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%47
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,80 beklenen gol hesaplıyor (Angers SCO 1,22, RC Strasbourg 1,58).
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • RC Strasbourg son 30 maçta maç başına 1,45 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Angers SCO son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%57
Güven60/100Orta risk
  • Angers SCO son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • RC Strasbourg son 30 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,80 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %57'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).
Angers SCO — RC Strasbourg · Kuponperest