16 Şubat Cumartesi · 20:00
Kuponperest analizi
ASC%40Beraberlik%29ONI%30
En güçlü istatistiksel sinyal
3.5 alt%80
Güven66/100Orta riskModel uyumu 80%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 2,21 beklenen gol hesaplıyor (Angers SCO 1,25, OGC Nice 0,96).
- Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,78 gol yedi.
- OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,01 gol attı, 1,74 gol yedi.
- Angers SCO son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Beklenen gol (ev)
1,25
Beklenen gol (dep.)
0,96
Toplam beklenen gol
2,21
En olası skor
1-0
%14
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven59/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Angers SCO 1527, OGC Nice 1584.
- Angers SCO iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,20 gol attı.
- Simülasyonların %40'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven66/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1527 — 1584).
- Simülasyonların %29'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven63/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: OGC Nice 1584, Angers SCO 1527.
- OGC Nice deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
- Simülasyonların %31'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven56/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,21 beklenen gol hesaplıyor (Angers SCO 1,25, OGC Nice 0,96).
- Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,78 gol yedi.
- OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,01 gol attı, 1,74 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %37'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven56/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,21 beklenen gol hesaplıyor (Angers SCO 1,25, OGC Nice 0,96).
- Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,78 gol yedi.
- OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,01 gol attı, 1,74 gol yedi.
- Angers SCO son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven52/100Yüksek risk
- Angers SCO son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
- OGC Nice son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,21 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %44'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).