KuponperestV2
2 Mart Cumartesi · 20:00
Angers SCO
2-2Maç sonucu · İY 2-0
Monaco

Kuponperest analizi

ASC%24Beraberlik%22MON%54

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır veya berabere%76
Güven70/100Düşük riskModel uyumu 93%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Monaco 1736, Angers SCO 1527.
  • Monaco deplasmanda oynadığı 14 maçın %50'ini kazandı.
  • Simülasyonların %56'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,18

Beklenen gol (dep.)

1,95

Toplam beklenen gol

3,13

En olası skor

1-1

%10

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%24
Güven66/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Angers SCO 1527, Monaco 1736.
  • Angers SCO iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,20 gol attı.
  • Simülasyonların %20'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%22
Güven68/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1527 — 1736).
  • Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%54
Güven59/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Monaco 1736, Angers SCO 1527.
  • Monaco deplasmanda oynadığı 14 maçın %50'ini kazandı.
  • Simülasyonların %56'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%59
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,13 beklenen gol hesaplıyor (Angers SCO 1,18, Monaco 1,95).
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • Monaco son 30 maçta maç başına 1,79 gol attı, 1,44 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%41
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,13 beklenen gol hesaplıyor (Angers SCO 1,18, Monaco 1,95).
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • Monaco son 30 maçta maç başına 1,79 gol attı, 1,44 gol yedi.
  • Angers SCO son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%60
Güven63/100Orta risk
  • Angers SCO son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Monaco son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,13 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %62'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).
Angers SCO — Monaco · Kuponperest