KuponperestV2
8 Nisan Cumartesi · 17:00
Angers SCO
1-0Maç sonucu · İY 0-0
Lille OSC

Kuponperest analizi

ASC%18Beraberlik%23LOS%59

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır veya berabere%82
Güven72/100Düşük riskModel uyumu 88%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Lille OSC 1755, Angers SCO 1510.
  • Lille OSC deplasmanda oynadığı 15 maçın %67'ini kazandı.
  • Simülasyonların %61'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

0,73

Beklenen gol (dep.)

1,71

Toplam beklenen gol

2,44

En olası skor

0-1

%15

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%18
Güven69/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Angers SCO 1510, Lille OSC 1755.
  • Angers SCO iç sahada oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı, maç başına 1,13 gol attı.
  • Simülasyonların %15'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%23
Güven72/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1510 — 1755).
  • Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%59
Güven59/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Lille OSC 1755, Angers SCO 1510.
  • Lille OSC deplasmanda oynadığı 15 maçın %67'ini kazandı.
  • Simülasyonların %61'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%41
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,44 beklenen gol hesaplıyor (Angers SCO 0,73, Lille OSC 1,71).
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,89 gol attı, 1,96 gol yedi.
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 0,93 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %42'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%59
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,44 beklenen gol hesaplıyor (Angers SCO 0,73, Lille OSC 1,71).
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,89 gol attı, 1,96 gol yedi.
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 0,93 gol yedi.
  • Angers SCO son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%43
Güven63/100Yüksek risk
  • Angers SCO son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Lille OSC son 30 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,44 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %42'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Angers SCO — Lille OSC · Kuponperest