1 Eylül Cumartesi · 20:00
Kuponperest analizi
ASC%22Beraberlik%24LOS%54
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%78
Güven71/100Düşük riskModel uyumu 92%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Lille OSC 1750, Angers SCO 1527.
- Lille OSC deplasmanda oynadığı 15 maçın %67'ini kazandı.
- Simülasyonların %52'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
0,73
Beklenen gol (dep.)
1,48
Toplam beklenen gol
2,21
En olası skor
0-1
%16
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven67/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Angers SCO 1527, Lille OSC 1750.
- Angers SCO iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,20 gol attı.
- Simülasyonların %21'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven65/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1527 — 1750).
- Simülasyonların %27'i beraberlikle bitti.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven61/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: Lille OSC 1750, Angers SCO 1527.
- Lille OSC deplasmanda oynadığı 15 maçın %67'ini kazandı.
- Simülasyonların %52'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven65/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,21 beklenen gol hesaplıyor (Angers SCO 0,73, Lille OSC 1,48).
- Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,78 gol yedi.
- Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,44 gol attı, 1,00 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %36'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven65/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,21 beklenen gol hesaplıyor (Angers SCO 0,73, Lille OSC 1,48).
- Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,78 gol yedi.
- Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,44 gol attı, 1,00 gol yedi.
- Angers SCO son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven63/100Yüksek risk
- Angers SCO son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
- Lille OSC son 30 maçının %37'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,21 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %39'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).