15 Ocak Salı · 19:00
Kuponperest analizi
ASC%45Beraberlik%25GBO%30
En güçlü istatistiksel sinyal
1.5 üst%83
Güven70/100Düşük riskModel uyumu 90%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 3,30 beklenen gol hesaplıyor (Angers SCO 1,89, Girondins Bordeaux 1,41).
- Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,78 gol yedi.
- Girondins Bordeaux son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 2,46 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %64'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
Beklenen gol (ev)
1,89
Beklenen gol (dep.)
1,41
Toplam beklenen gol
3,30
En olası skor
1-1
%10
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven51/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Angers SCO 1527, Girondins Bordeaux 1620.
- Angers SCO iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,20 gol attı.
- Simülasyonların %48'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven61/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1527 — 1620).
- Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven59/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Girondins Bordeaux 1620, Angers SCO 1527.
- Girondins Bordeaux deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
- Simülasyonların %31'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven56/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,30 beklenen gol hesaplıyor (Angers SCO 1,89, Girondins Bordeaux 1,41).
- Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,78 gol yedi.
- Girondins Bordeaux son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 2,46 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %64'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven56/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,30 beklenen gol hesaplıyor (Angers SCO 1,89, Girondins Bordeaux 1,41).
- Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,78 gol yedi.
- Girondins Bordeaux son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 2,46 gol yedi.
- Angers SCO son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven59/100Orta risk
- Angers SCO son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
- Girondins Bordeaux son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,30 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %64'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).