2 Şubat Cumartesi · 20:00
Kuponperest analizi
ASC%42Beraberlik%28DFC%30
En güçlü istatistiksel sinyal
3.5 alt%74
Güven64/100Orta riskModel uyumu 85%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 2,52 beklenen gol hesaplıyor (Angers SCO 1,38, Dijon FCO 1,14).
- Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,78 gol yedi.
- Dijon FCO son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,99 gol yedi.
- Angers SCO son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Beklenen gol (ev)
1,38
Beklenen gol (dep.)
1,14
Toplam beklenen gol
2,52
En olası skor
1-1
%13
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven51/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Angers SCO 1527, Dijon FCO 1620.
- Angers SCO iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,20 gol attı.
- Simülasyonların %43'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven65/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1527 — 1620).
- Simülasyonların %27'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven57/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Dijon FCO 1620, Angers SCO 1527.
- Dijon FCO deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
- Simülasyonların %30'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven58/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,52 beklenen gol hesaplıyor (Angers SCO 1,38, Dijon FCO 1,14).
- Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,78 gol yedi.
- Dijon FCO son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,99 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %44'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven58/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,52 beklenen gol hesaplıyor (Angers SCO 1,38, Dijon FCO 1,14).
- Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,78 gol yedi.
- Dijon FCO son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,99 gol yedi.
- Angers SCO son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven54/100Yüksek risk
- Angers SCO son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
- Dijon FCO son 30 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,52 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %49'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).