KuponperestV2
16 Mart Cumartesi · 20:00
Angers SCO
0-0Maç sonucu
Amiens

Kuponperest analizi

ASC%40Beraberlik%31AMI%29

En güçlü istatistiksel sinyal

3.5 alt%78
Güven68/100Orta riskModel uyumu 75%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 2,32 beklenen gol hesaplıyor (Angers SCO 1,25, Amiens 1,07).
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • Amiens son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • Angers SCO son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Beklenen gol (ev)

1,25

Beklenen gol (dep.)

1,07

Toplam beklenen gol

2,32

En olası skor

1-1

%13

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%40
Güven61/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Angers SCO 1527, Amiens 1620.
  • Angers SCO iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,20 gol attı.
  • Simülasyonların %42'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%31
Güven62/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1527 — 1620).
  • Simülasyonların %28'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%29
Güven60/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Amiens 1620, Angers SCO 1527.
  • Amiens deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
  • Simülasyonların %30'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%43
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,32 beklenen gol hesaplıyor (Angers SCO 1,25, Amiens 1,07).
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • Amiens son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %39'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%57
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,32 beklenen gol hesaplıyor (Angers SCO 1,25, Amiens 1,07).
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • Amiens son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • Angers SCO son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%49
Güven55/100Yüksek risk
  • Angers SCO son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Amiens son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,32 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %46'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).
Angers SCO — Amiens · Kuponperest