KuponperestV2
20 Kasım Pazartesi · 19:00
Amiens
3-0Maç sonucu · İY 1-0
Lille OSC

Kuponperest analizi

AMI%24Beraberlik%27LOS%49

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır veya berabere%76
Güven69/100Orta riskModel uyumu 91%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Lille OSC 1744, Amiens 1620.
  • Lille OSC deplasmanda oynadığı 16 maçın %69'ini kazandı.
  • Simülasyonların %49'inde deplasman kazandı.

Beklenen gol (ev)

1,05

Beklenen gol (dep.)

1,54

Toplam beklenen gol

2,58

En olası skor

1-1

%12

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%24
Güven62/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Amiens 1620, Lille OSC 1744.
  • Amiens iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,27 gol attı.
  • Simülasyonların %26'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%27
Güven67/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1744).
  • Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%49
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Lille OSC 1744, Amiens 1620.
  • Lille OSC deplasmanda oynadığı 16 maçın %69'ini kazandı.
  • Simülasyonların %49'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%48
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,58 beklenen gol hesaplıyor (Amiens 1,05, Lille OSC 1,54).
  • Amiens son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %47'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%52
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,58 beklenen gol hesaplıyor (Amiens 1,05, Lille OSC 1,54).
  • Amiens son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Amiens son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%51
Güven61/100Orta risk
  • Amiens son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Lille OSC son 30 maçının %37'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,58 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %51'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Amiens — Lille OSC · Kuponperest