24 Mayıs Cuma · 21:05
Kuponperest analizi
AMI%47Beraberlik%31EGU%23
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır veya berabere%77
Güven65/100Orta riskModel uyumu 82%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Amiens 1620, EA Guingamp 1620.
- Amiens iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,27 gol attı.
- Simülasyonların %55'inde ev sahibi kazandı.
Beklenen gol (ev)
1,96
Beklenen gol (dep.)
1,16
Toplam beklenen gol
3,12
En olası skor
1-1
%10
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven37/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Amiens 1620, EA Guingamp 1620.
- Amiens iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,27 gol attı.
- Simülasyonların %55'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven41/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1620).
- Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven64/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: EA Guingamp 1620, Amiens 1620.
- EA Guingamp deplasmanda oynadığı 14 maçın %7'ini kazandı.
- Simülasyonların %23'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven55/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,12 beklenen gol hesaplıyor (Amiens 1,96, EA Guingamp 1,16).
- Amiens son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,85 gol yedi.
- EA Guingamp son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,81 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven55/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,12 beklenen gol hesaplıyor (Amiens 1,96, EA Guingamp 1,16).
- Amiens son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,85 gol yedi.
- EA Guingamp son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,81 gol yedi.
- Amiens son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven60/100Orta risk
- Amiens son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
- EA Guingamp son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,12 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %58'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).